wtorek, 13 maja 2014

Program "warto rozmawiać" o edukacji seksualnej. uwaga materiały bardzo drastyczne, wręcz pornograficzne. Ale to właśnie chce nam pani Seneszyn i jej zausznicy zaserwować.To co zobaczyłem jest straszne. Pani Seneszyn... Celowo nie widzi dramatu, który rozgrywa się poza granicami RP, jednocześnie bardzo niebezpiecznie się zbliżając. Celowe ośmieszanie, traktowanie wszystkich jak idiotów zasługuje tylko na jedno. Na śmierć-na polityczną śmierć. Podsumowaniem jej mądrości niech będzie wypowiedź o tęczowym elementarzu z końca programu. Opinia jaki to on (elementarz) jest super przy jednoczesnym nie czytaniu... Cóż...
  Za to bardzo mnie Palikot zaskoczył, dodam, że pozytywnie. Widać stara się, choć nie wiem czemu rzetelnie podchodzić do sprawy niezwykle istotnej.
Gdyby nie fakt, że z żoną będziemy angażować się w rozruszanie ogólnokrajowej kampanii promującej rejestrację w bazie dawców szpiku i popularyzację przeszczepów oraz kampanię edukacyjną jak taki przeszczep wygląda, to... Podjęlibyśmy działania, aby informować społeczeństwo jaką edukację seksualną chce zapewnić naszym dzieciom posłanka Seneszyn i jej zausznicy oraz znajomi z fundacji "Ponton"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz