piątek, 17 stycznia 2014

Czy ktoś celowo nie zauważa problemu pedofilii?

Jak długo jeszcze nasze prawo będzie ochraniać dewiantów? "Jej perfekcyjność" publicznie przyznaje się do pedofilii która w moim odczuciu jest ohydnym zboczeniem. I co robią z tym organa prawa? Ano NIC NIE ROBIĄ.
Pedofilia, jako dewiacja o szczególnym zagrożeniu dla dzieci powinna być leczona przymusowo w ośrodkach zamkniętych-na zasadzie szpitali psychiatrycznych. Zboczeńcy, którzy są po wyroku sądu za swoje haniebne skłonności powinni być umieszczani w ośrodkach analogicznych do leczniczych. Z tą jednak różnicą, że w ramach odbywania kary powinni mieć przymus pracy tak aby choć w części pokryć koszty swojego utrzymania lub zadośćuczynienia dla ofiary. Powyższe środki nie wykluczają kastracji chemicznej. Trzeba też rozważyć zaostrzenie prawa za szczególnie brutalne czyny i morderstwa na tle seksualno-pedofilskim. Myślę, że, kara dożywotniego pozbawienia wolności połączona z obowiązkiem pracy za tego typu przestępstwa została by prawidłowo odebrana jako swego rodzaju sprawiedliwość społeczna.

Proszę przeczytajcie przytoczony artykuł "Pochwała pedofilii i jawna cenzura" i pomyślcie. Pomyślcie o swoich dzieciach, o dzieciach w rodzinie i wszystkich innych które przez pedofili mogą być zagrożone.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz