wtorek, 12 listopada 2013

Dziwnie...


Cały dzień dziś jakiś taki dziki. Wpływ na to ma moje samopoczucie, które najlepsze nie jest. Od wczorajszej nocy bardzo źle się czuję. Nie wiem jak to powiedzieć, ale... W głowie mam tak jakbym budził się po narkozie, utracie przytomności lub ciężkim pijaństwie. Taka specyficzna pustka w głowie, momentami tracę orientację gdzie jestem i co się dzieje. Muszę się namyślać, aby odnaleźć się na powrót. Nie pamiętam co robiłem przed chwilą, wszystko co mnie otacza odbieram z perspektywy trzeciej osoby - nawet samego siebie. Zbiegło się to w czasie z nasileniem się problemów oddechowych. Trudniej o wdech, bardzo boli po bokach klatki, oddychanie spłycone. Co się do cholery dzieje?
Dziś od Mamy przyjechała Wiki. Siedziała tam od czwartku. Kot bardzo tęsknił za nią. Autentycznie chodził osowiały lub siedział w jej wózku. Podczas pobytu rozpuścili nam córę, ale już wraca wszystko do normy.
Jutro dużo zajęć w planie. Odebrać orzeczenie o niepełnosprawności, z Angelą do lekarza, papiery do Urzędu Miasta, z żoną do krwiodawstwa. Jest w bazie danych dawców szpiku. Dzwonili niedawno, że mają biorcę.
W związku z nieciekawym stanem mojego zdrowia, prośba o modlitwę aktualna bardziej niż kiedykolwiek.

2 komentarze:

  1. Trzymaj się! Przesyłam Ci mnóstwo pozytywnej energii ode mnie i córy!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziadkowie są od tego żeby rozpieszczać wnuki :) jak jest problem że dziecko wraca rozpieszczone to nie dawaj :)

    OdpowiedzUsuń